Firmamız doğa sporları ve eğlence hizmetleri konusunda 1999 yılında Ankara Eskişehir yolu 28.km de faaliyet göstermeye başlamıştır. Paintball, off rood. atv parkuru, karavan kamping faaliyetlerinin yanı sıra 2007 yılından itibaren yaklaşık 20.000m2 alan üzerinde 4 ayrı mekan ile kır düğünü ve organizasyonu konusunda hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz araştırmalar ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda tüm dünyada atraksiyon parklarının giderek yaygınlaştığını görerek yatırımlarımızı bu yönde oluşturma karan aldık. Tesisimizde bulunan 8.000m2 alan üzerinde Neşeliköy’e Tepetaklak Ev projesini 2016 yılında inşa etmeye başladık. Ankara İçin etkili bir cazibe merkezi oluşturduğumuzu düşünmekteyiz.

Tepetaklak ev projesinin beklentilerimizin üzerinde ilgi görmesi ve diğer illerden de yoğun talep oluşması sonucunda projeyi mobil yapma kararı aldık. Uzun çalışmalar sonucunda etkili bir proje ortaya koyduğumuzu düşünmekteyiz. Tüm tasarım, patent ve özel imalat haklarını almış olduğumuz projemizin ilgi odağı olacağını ümit etmekteyiz.

Tepetaklak Ev markamızı İstanbul’un beğenisine sunduğumuz için mutluyuz.